navigace

Svatební balíčky na míru

Kompletní zajištění celého svatebního dne pro Vaši svatbu bez starostí.

Více

Plánování svateb

Postaráme se o hladký průběh Vašeho svatebního dne, nechte koordinaci na nás!

Více

Svatební kytice pro nevěstu

Zajistíme návrh a realizaci originální svatební kytice a veškerých květinových dekorací.

Více

Svatební fotografie a video

Profesionálně pro Vás zachytíme nezapomenutelné okamžiky Vašeho nejdůležitějšího dne.

Více
ZOBRAZIT VŠECHNY SLUŽBY

Rozlučka se svobodou

Rozlučte se se svobodou stylově. Zajistíme Vám prostory, pomůžeme vybrat jedinečný styl celé rozlučky a zařídíme vše potřebné.

Rozlučka se svobodou patří k velmi starým svatebním zvykům. Dříve se se svobodou loučili spíše jenom muži, v dnešní době je běžné, že rozlučku se svobodou pořádají i ženy.

Bývalo zvykem, že se rozlučka odehrála v předvečer svatby. Vzhledem k tomu, že takové zapíjení svobody se většinou protáhne do pozdních nočních hodin a nechybí na něm větší množství alkoholu, už se většinou tato tradice příliš nedodržuje. Ani ženich ani nevěsta si nepřejí být ve svůj velký den nevyspalí, mít kruhy pod očima nebo třeba bolest hlavy.

Běžné je, že žena a muž uspořádají loučení se svobodou zvlášť, ale nevylučují se ani společné oslavy, obzvlášť když mají snoubenci společné přátele.

Organizaci, zajištění prostor i nákup svatebních dekorací můžete nechat na nás. Připravíme Vám i detaily, které Vaši rozlučkovou párty nenechají chladnou.

Související služby

Svatební účesy a make-up

Zajistíme služby kadeřnice a vizážistky,abyste se jako nevěsta cítila ve Váš nejdůležitější den obzvlášť krásná se slušivým svatebním účesem a ozdobami ve vlasech.

Více
Svatební program

Navrhneme pro Vás zpestření svatebního dne formou her, ohňostroje, karaoke, tanečního vystoupení, kouzelníka, baviče.

Více
Svatební oznámení a ostatní tiskoviny

Zpracujeme a vytiskneme pro Vás originální svatební oznámení, svatební menu, svatební jmenovky, svatební přání a připravíme zasedací pořádek ke svatební tabuli.

Více
Svatební výzdoba

Zpracujeme pro Vás profesionálně svatební výzdobu v jednotném stylu. Zajistíme svatební dekorace, svatební doplňky, svatební květiny i výzdobu svatební tabule.

Více

copyright © Svatební agentura L&K 2015


Nahoru